Online open avond? Doe-middag? Girls Night? Je bent van harte welkom!

Open dag MCIJ

Zit jij in groep 8? Kom eens langs bij ons op school om te ervaren dat het Technisch College Velsen / Maritiem College IJmuiden veruit de leukste school is voor echt technisch en maritiem onderwijs!

Via deze link kun je een afspraak inplannen voor een individuele rondleiding.

Doe-middag

Op woensdag 10 februari van 14.30 tot 17.00 uur, staat de volgende Doe-middag gepland. Je kunt dan kennismaken met de school en de verschillende richtingen. Je krijgt informatie en gaat een werkstuk maken.

Voor de doe-middag moet je telefonisch aangemeld worden via 0255-546900. In verband met de maatregelen rondom corona is het helaas niet mogelijk dat ouders op school blijven wachten.

Digitale open avond

Op vrijdag 29 januari 2021 staat onze open avond in de agenda. Normaal gesproken zijn dan alle lokalen open, worden leuke activiteiten georganiseerd en staan docenten en leerlingen klaar om alle vragen over onze school te beantwoorden. In verband met corona en alle daaruit voortvloeiende maatregelen hebben we moeten besluiten hier een digitale activiteit van te maken.

De voorbereidingen voor een superleuke online open avond zijn in volle gang, zodat we je op een andere manier heel veel informatie kunnen geven over onze school door middel van verhalen en filmpjes.

Voor deze digitale open avond kun je je aanmelden via dit formulier. Als je je gegevens invult op het aanmeldingsformulier houden we je op de hoogte van de ontwikkelingen. We kijken er naar uit je online te mogen begroeten op 29 januari aanstaande!

Girls Night

Op 2 februari organiseren we speciaal voor meisjes onze Girls Night. Op die avond willen we je graag tussen 18.30 en 20.30 uur onze school laten zien en je vertellen hoe leuk techniek is. Je bent van harte welkom!

Wil je je aanmelden? Vul via deze link je gegevens in. We houden je op de hoogte van de ontwikkelingen en kijken er naar uit je te mogen begroeten op 2 februari aanstaande!

Voor meer voorlichtingsactiviteiten en contactinformatie: klik hier voor onze poster.

Het Maritiem College IJmuiden maakt gebruik van Cookies. Als je verder gaat op onze website gaan we ervan uit dat je dat goed vindt. meer informatie

Het Maritiem College IJmuiden maakt gebruik van Cookies. Als je verder gaat op onze website gaan we ervan uit dat je dat goed vindt. Meer weten hierover? Bekijk ons cookiebeleid.

Sluiten